Engelli asansörü ce belgesi

TEL: 0264 279 0 264                     GSM: 0549 674 00 54                   e-mail: info@inkacert.com.tr

ISO 9001 2015 belgesi veren firmalar , ts en iso 9001 2015​ , ıso 9001 2015 revizyonu , CE belgesi veren kuruluşlar, CE Belgesi fiyatları,

ENGELLİ ASANSÖRÜ CE BELGESİ - ENGELLİ PLATFORMU CE BELGESİ - LİFTLER


Engelli insanların, günlük hayatta karşılaşabilecekleri merdiven, dikey yükseklik ve alçaklıklar gibi zorlukları kolayca yenebilmesi, hareket kısıtlılığının ortadan kaldırılması, yaşam kalitelerinin artırılması amacıyla, merdiven ve platform asansörü şeklinde engelli asansörleri geliştirilip insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Bu doğrultuda Kullanılan malzeme ve sistemler kişinin amaçları ve fiziksel özelliklerine göre şekillendirilmektedir.


İnkacert Belgelendirme Engelli Asansörleri için Ce Belgelendirme işlemini en hızlı şekilde 

ve en uygun ücretlerle yapmaktadır. Engelli vatandaşlarımızın engellerini kaldırmak için 

üzerimize düşen sorumluluğu almaya hazırız.


SAKARYA
Merkez: Kavaklar Cd  Sürekçioğlu İş Merkezi No 12  Sakarya
İSTANBUL
Bahçelievler Mah. Tunçdal Yüzaltı Sok. No:29-6B Bahçelievler - İSTANBUL
ANKARA
Karapürçek mh. 326. Sk Hisarkent Sitesi No:18 Altındağ / ANKARA
BURSA
Beşevler Sanayi Sitesi 82. Blok No: 75 Kat:2 Nilüfer/ BURSA


İrtibat Tel: 02642790264
İrtibat Tel: 0549 6740054
Mail: info@inkacert.com.trYaşamın her alanında engelli asansörleri

Engelli asansörleri, platform tipi, merdiven tipi, dikey tip ve kısa mesafe olmak üzere yaşamın her alanında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dikey platform tipi engelli asansörleri dubleks veya tripleks yapılarınız için ev veya villa dekorasyonunuza uygun olarak özelleştirilebilir.

Merdiven tipi engelli asansörü, dönüşlü ve değişken eğimli merdivenlerde rahatlıkla kullanılabilir. Tekerlekli sandalye kullananlar ya da hareket sınırlılığı olan insanlar için yükseklik farklılığı olan yerlerde platform tipi engelli asansörleri gündelik hayatı kolaylaştırır.

Platform Engelli Asansörleri özel veya kamu alanlarında, plaza, iş hanları veya ofis binalarında, metro-otobüs gibi toplu taşıma istasyonlarında, köprüler ile alışveriş merkezlerinde tam uyumlu kullanılabilir.

Engelli asansörü nedir?

Engelli asansörleri, bir merdiveni çıkmak isteyen veya herhangi bir yükseltinin üzerine geçmek isteyen kişilerin kolayca bu engelleri aşmaları, gerçek anlamda bunun için yardıma ihtiyaç duymadan yapabilmelerini sağlar. Ayrıca engelli asansörünü hasta veya yaşlı olan kişiler, hem kamu kurumu yapılarında hem özel sektörde hem de evde hayatlarını kolaylaştıran bir ürün olarak kullanabiliyorlar.

Asansörler genellikle binaları, ofis kompleksleri veya konut blokları içinde non-stop çalışıyor. Bir asansörün ve tüm ilgili parçalarının çok yüksek kalitede olması ve kolayca çeşitli yüke dayanacak şekilde olması gerekir.

Günümüzde ise mimarlar giderek daha göz alıcı özellikler ekleyerek binaların içine asansörler entegre ediyorlar. Bireysel planlar ve fikirler, bina asansörlerini bir cazibe etkeni yapma yolunda ilerliyor, çeşitli şekil ve geniş bir ürün yelpazesi ile hayatı kolaylaştıran çokça seçenekler sunuyor.

Engelli asansörlerinin faydaları nelerdir?

Asansörler genel anlamda engelli kişilerin engellerine rağmen esnek kalmalarına izin verebiliyor. Ancak tam anlamıyla bu amaç için yapılmayan asansör tipleri, engelli insanların bu ihtiyacına yanıt verme konusunda işleri kolaylaştırmaktan öteye geçemiyor. Asansöre giriş ve çıkış kolaylığından hız ve sarsıntı gibi konulardaki sıkıntılar ancak gerçek amacına yönelik engelli asansörlerinin kullanımı ile mümkün olabiliyor. Ülkemizde kamu ve özel sektörde engelli asansörü kullanımının bu kavramın öneminin benimsenmesiyle birlikte ivmelenerek yükseldiğini söyleyebiliriz.